Ot Tırpanı ( Ot canavarı )

Ot Tırpanı ( Ot canavarı )

Traktör arkasına 3 nokta askı sistemi ile bağlanan ve çalışmasını traktör kuyruk milinden alan KUZEYTEK ot tırpanı güçlü estetik görünümü ile dikkat çekiyor. Bağ ve bahçelerde yabancı otları parçalayarak işini yapan makine aynı zamanda organik yeşil gübrelemeyi de gerçekleştirir.

 

Diğer ot tırpan makinelerinin aksine toprağın veriminin artmasını sağlayan makinenin üstün özellikleri sizin en önde olmanızı sağlayacaktır.Ayrıca yabancı ot yakma ilaçlarını kullanıp bahçenizi zehirlemeye son veriyor daha temiz ve doğal ürünler hasat etmenizi sağlar.

Hertürlü eğimli arazide de işlemini yapabilen KUZEYTEK ot parçalama makinesi siz traktörden inmeden, sağa sola hidrolik olarak ayarlanabilmektedir. Bu sayede ulaşılması en zor yerlere ( Ocak ve Bodur ağaç diplerine ) ulaşmanızı sağlar. Bir kerede 120-140 cm genişliğinde yerin otunu parçalayıp toprağa karıştırır. Güçlü ve uzun ömürlü şanzımanı özel olarak KUZEYTEK ot tırpanı için üretilmiştir.

Fındık hasat işleminden önce kullanılması zorunlu hale gelen KUZEYTEK ot tırpan makinesi ( ot canavarı ) artık fındık üreticimizin hizmetindedir. Geleneksel hale gelen küçük ot tıpan makineleri ile günlerce tırpan derdine son veren KUZEYTEK ot tırpan makinesi sayesinde saatler içinde bahçenizi hasat işleminize uygun hale getireceksiniz.

Yol ve yapı kenarlarındaki yabancı otları parçalamak ve toprağa karıştırmak işlemi çok daha basit. Belediye, köy hizmetleri özel işletmeler vb . kuruluşlarda kolayca ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

KUZEYTEK ot tırpan makinesi ile işleriniz daha kolay ve hızlı.

Satış ve satış sonrası hizmetler için lütfen bizi arayın. ( Tel : 0380 790 11 05 )

 

 

 

 

Etiketler:

Hidrolik ekipman imalatı, Beko Loder,  Traktör kepçetraktör ön yükleyici Kepçe , mini beko kazıcı yükleyici , tomruk yükleme kepçesi Beko Loder Kepçe, jbc beko loder, beko loder, rulo silaj yükleme, tomruk yükleme-taşıma , taş toplama kovası , traktör ön hidrolik kol teşkilatı , makine ve ekipmanları , damperli römork , su tankeri imalatıTraktör kepçeYem Karma MakinesiKatı Gübre Dağıtma Römorkuot tırpanıot canavarı, canlı hayvan baskülühayvan kantarıTesviye Küreği ( Sıyırga ), Gübre Serpme Makinası, Japon Arabası, İnsaat Vincleribetoniyersıvı tankerisu pompalaritesviye küreğiOdun Yarma Kırma Makinesi ( Hidrolik )Kazıcı ve Yükleyicilerodun yarma makinesi fiyatlarıodun yarma makinası, yem karma makinasıyem karma makinası fiyatlarımini kazıcı yükleyici fiyatlarımini kazıcı yükleyiciodun kırma makinasıot biçme tırpanı

İlgili Video

OT PARÇALAMA MAKİNASI

Sosyal Ağlar

  • Facebook
  • Twitter
  • Youtube

Bizden Haberler

Sn. Halil doğan beye hayırlı olsun SİNOP AYANCIK

Sn. Halil doğan beye hayırlı olsun SİNOP AYANCIK

Kubota l4100 - KUZEYTEK FL002 İSTANBUL ÇATALCA

Kubota l4100 - KUZEYTEK FL002 İSTANBUL ÇATALCA

Kuzeytek FL002 ÖN YÜKLEME KUBOTA L3200 ANKARA POLATLI

Kuzeytek FL002 ÖN YÜKLEME KUBOTA L3200 ANKARA POLATLI

Ankara Gölbaşı Sn Haydar Kandemir'e hayırlı olsun.

Ankara Gölbaşı Sn Haydar Kandemir'e hayırlı olsun.

Askale izmit bayimize hayırlı olsun

Askale izmit bayimize hayırlı olsun

GAZİANTEP TARIM FUARI 2015

GAZİANTEP TARIM FUARI 2015

AsyAport Limanı'na hayırlı olsun...

AsyAport Limanı'na hayırlı olsun... 

Uyar otomotiv  ANKARA HAYIRLI OLSUN...

Uyar otomotiv / ANKARA HAYIRLI OLSUN...

Kuzeytek Video

Katolog

                 İndir