Ot Tırpanı ( Ot canavarı )

Ot Tırpanı ( Ot canavarı )

Traktör arkasına 3 nokta askı sistemi ile bağlanan ve çalışmasını traktör kuyruk milinden alan KUZEYTEK ot tırpanı güçlü estetik görünümü ile dikkat çekiyor. Bağ ve bahçelerde yabancı otları parçalayarak işini yapan makine aynı zamanda organik yeşil gübrelemeyi de gerçekleştirir.

 

Diğer ot tırpan makinelerinin aksine toprağın veriminin artmasını sağlayan makinenin üstün özellikleri sizin en önde olmanızı sağlayacaktır.Ayrıca yabancı ot yakma ilaçlarını kullanıp bahçenizi zehirlemeye son veriyor daha temiz ve doğal ürünler hasat etmenizi sağlar.

Hertürlü eğimli arazide de işlemini yapabilen KUZEYTEK ot parçalama makinesi siz traktörden inmeden, sağa sola hidrolik olarak ayarlanabilmektedir. Bu sayede ulaşılması en zor yerlere ( Ocak ve Bodur ağaç diplerine ) ulaşmanızı sağlar. Bir kerede 120-140 cm genişliğinde yerin otunu parçalayıp toprağa karıştırır. Güçlü ve uzun ömürlü şanzımanı özel olarak KUZEYTEK ot tırpanı için üretilmiştir.

Fındık hasat işleminden önce kullanılması zorunlu hale gelen KUZEYTEK ot tırpan makinesi ( ot canavarı ) artık fındık üreticimizin hizmetindedir. Geleneksel hale gelen küçük ot tıpan makineleri ile günlerce tırpan derdine son veren KUZEYTEK ot tırpan makinesi sayesinde saatler içinde bahçenizi hasat işleminize uygun hale getireceksiniz.

Yol ve yapı kenarlarındaki yabancı otları parçalamak ve toprağa karıştırmak işlemi çok daha basit. Belediye, köy hizmetleri özel işletmeler vb . kuruluşlarda kolayca ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

KUZEYTEK ot tırpan makinesi ile işleriniz daha kolay ve hızlı.

Satış ve satış sonrası hizmetler için lütfen bizi arayın. ( Tel : 0380 790 11 05 )

 

 

 

 

İlgili Video

OT PARÇALAMA MAKİNASI